Bezoek ons
Nieuwe Niedorperweg 1, N.Niedorp
Bel ons
0226 - 41 30 87
Mail ons
Via het contact-formulier
Laura Zwemmer

Laura Zwemmer

laura@fysio-niedorp.nl

Praktijkeigenaar
Fysiotherapeut
Master Manueeltherapeut (SOMT)
Bewegingsanaloog hardlooptechniek
Stagebegeleidster HVA studenten
Aanwezig di-wo-do-vr
Bigregistratienr

Lees verder
Rob Mol

Rob Mol

rob@fysio-niedorp.nl

Fysiotherapeut
Master Manueeltherapeut (SOMT)
Specialisatie Schouderproblematiek
Begeleider Medisch Fitness (MF)
Aanwezig ma-di-wo-vr
Bigregistratienr.

Lees verder
Yvonne Willink

Yvonne Willink

yvonne@fysio-niedorp.nl

Praktijkmedewerkster
Aanwezig ma-di-wo-vr

Marja Bos

Marja Bos

marja@fysio-niedorp.nl

Fysiotherapeut
Sport Revalidatie
Specialisatie Knieproblematiek
(Totale Knie/Heup Prothese TKP/THP, Voorste Kruisband Reconstructie VKB)
Medical tape
Begeleidster Medisch Fitness (MF)
Aanwezig m-di-vr
Bigregistratienr.

Lees verder
Marlou van der Lee

Marlou van der Lee

marlou@fysio-niedorp.nl

Specialisatie Hart/vaat/long revalidatie
Begeleiding ex-Covid cliënten
Medisch Fitness
Big registratienr.
Aanwezig di-wo-do-vr

Lees verder
Peter Slegtenhorst

Peter Slegtenhorst

peter@fysio-niedorp.nl

Fysiotherapeut
Sportrevalidatie
Dry Needling
Big registratienr.
Aanwezig ma-do

Manon Mink

Manon Mink

manon@fysio-niedorp.nl

Fysiotherapeut
Oncologisch fysiotherapeut i.o.
Lymftaping
Dry Needling
Bigregistratienr.
Aanwezig ma-do

Mathé Duistermaat

Mathé Duistermaat

Sport massage
Medisch Fitness
4de jaar student Fysiotherapie
Aanwezig do

Roos Klaver

Roos Klaver

info@roosklaverdietist.nl

Diëtist
Voedingsadvies tijdens ziekte
Voedingsadvies voor en na operatie
Voedingsadvies Diabetes
Voedingsadvies overgewicht

Lees verder
Gabrielle Rovers

Gabrielle Rovers

InKadanz
Werkverzuim
Re-integratie
Advies/coaching

Lees verder